SLUŽBY

JUMPING
Dynamická fitness aktivita, která se provádí na speciálně vyvinutých Jumping trampolínkách. Při této aktivitě kombinujeme rychlé a pomalé skoky, dynamické sprinty, silové a balanční prvky. Jedná se o ideální sport k redukci váhy a formování postavy. Jedním ze zdravotních benefitů jsou měkké dopady do výpletu trampolíny, při kterých šetříme hlavně klouby.

TABATA
Vysoce intenzivní intervalový trénink s vlastní vahou, který rychle zvyšuje fyzickou kondici a výkonnost. Trénink se skládá z osmi 20sekundových intervalů prováděných na 100 %, proložených 10 sekundovým odpočinkem. Celý trénink je sestaven z 10 – 12 kol.

KRUHÁČ
Komplexní cvičení pro celé tělo na stanovištích, mezi nimiž se přesouváte po 45-ti sekundových intervalech. Při cvikách na stanovištích se používají pomůcky jako jsou TRX – závěsný systém, BOSU, činky, závaží, ale i odporové gumy.

ZADEK V OHNI
Intervalové cvičení zaměřené na Vaše hýždě, které vám jednodušše zajistí pevnější a kulatější zadek. Proto, aby bylo cvičení efektivnější budete využívat malé závaží a odporové gumy.

PILATES
Jedná se o klidnější formu pohybu zaměřenou na správné držení těla, posílení a protažení svalů, mobilizaci kloubů a páteře. Vhodné pro všechny – na skupinových lekcí vždy upravuje lektorka cviky podle individuálních možností klientů. Cvičí se na boso v ponožkách. Používání pomůcek zajistí pestrost a snadnější provedení.

CORE MAKAČKA
Tento trénink se zaměřuje na posílení vnitřního stabilizačního systému – středu těla v oblasti beder, pánve, břicha a kyčlí. Je vhodný pro všechny věkové kategorie. Proč je tento trénink důležitý? Protože střed těla je most, přes který přenášíme sílu do celého těla!

CVIČENÍ PRO SENIORY
Cvičení vhodné nejen pro seniory. Toto cvičení slouží k prevenci bolesti zad a kloubů, k zlepšení flexibility a stability. Je tvořeno rehabilitačními cviky, při kterých používáme izolované posilovací stroje s přiměřenou zátěží, velké a malé míče (overbally), zvládne ho úplně každý.

ASTHANGA JÓGA
Asthanga jóga je jedna z nejrozšířenějších forem jógy. Jedná se o ucelené série na sebe navazujících pozic (asán) podle jógového učitele K. Pattabhi Jois. Systém je založen na šesti sériích, které postupně nabývají na obtížnosti a které umožňují cvičencům praktikovat ve svém vlastním tempu. Při cvičení v těle dochází k formování a posilování svalů, stimulaci vnitřních orgánů a žláz. Působí jako prevence proti vzniku vad a deformací, eliminuje jejich případný výskyt.

PORT DE BRAS
Jedná se o dynamický funkční strečink v doprovodu jemné hudby a pilates průprava. Cvičení zaměřené na zdravotní aspekty pokybu, mobilizaci a stabilzaci. Na lekci používáme pomůcky jako jsou velké míče, pěnové válce, overbally, therabandy. Vhodné pro všechny.

POWER PLATE
Jedná se o 30-ti minutový osobní trénink na vibrační plošine Power plate move, který vám vynahradí hodinový trénink v posilovně. Zvyšuje svalovou aktivaci, podporuje krevní oběh, aktivuje lymfatický systém, dosáhnete s ním rychleji lepších výsledků a efektivní regenerace. Je zároveň šetrný ke kloubům a šlachům. V případě zájmu kontaktujte jednu z našich osobních trenérek – Šárku – 606 970 625, sarkakozma@gmail.com nebo Kačku – 724 344 835, k.triskova1995@gmail.com.

ACTIVE BELLY
Speciálně navržený břišní pás, který stimuluje prokrvení podkoží v problémových partiích střídavým napouštěním a vypouštěním tlakových komor. Obvod pasu se může zmenšit až o 8 cm, tento přístroj najdete v Mladé Boleslavi pouze u NÁS!

INFRASAUNA – POUZE PRO ŽENY
Infrasauna prohřívá tělo a prokrvuje organismus. uvolňuje namožené svaly, ulevuje také od bolesti zad. Při pobytu v sauně tělo není zatěžováno. Saunování posiluje imunitní systém, uvolňuje dýchací cesty, zlepšuje nespavost, akné. Podporuje elasticitu kůže, odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky. Pomáhá k načerpání nové energie, vylepšuje psychiku a mnoho dalšího.

MASÁŽE
Díky masážím rozvolníte ztuhlé svaly, které vyvolávají bolesti. Při masáži se prokrví celé tělo a zlepší vám náladu. Náš masér David Staněk má v nabídce z několika druhů masáží: Relaxační, Sportovní, Breussova, Indická masáž hlavy a Spirální stabilizace. V případě zájmu ho kontaktujte na instagramu: d.stanek nebo na telefonním čísle 732 839 055.